Epson 115 ECOTANK Ink Bottle, Photo Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 60 mm |
| Brutokaal | 0.127 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 153 mm |
| Brutolaius (mm) | 55 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Kogus pakendis | 30 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 6200 lk |
| Maht | 70 ml |
| Maht (m3) | 0.0005049 m |
| Muud funktsioonid | Up to 2300 photos |
| Net weight master carton | 3.81 kg |
| Netokaal | 0.085 kg |
| Paber/Papp | 42 g |
| Printimisvärvid | Photo Black |
| Producer product name | 115 ECOTANK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.042 kg |
| Tare weight master carton | 0.216 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Ühilduvad tooted | EcoTank L8180, EcoTank L8160 |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson 115 ecotank ink bottle, photo black, c13t07d14a, epson, tindid ja toonerid

