Epson 3LCD projector EB-800F Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11H923540
- Saadavus: 5
-
4 049€
Epson 3LCD projector EB-800F Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 585 mm |
| Brutokaal | 13.35 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 340 mm |
| Brutolaius (mm) | 528 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Digitaalne suum | 1 - 1.35 x |
| Fookus | Manual |
| Garantii | 60 month(s) |
| Heledus | 5000 ANSI lm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 2500000:1 |
| Kuvasuhe | 16: 9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.1050192 m |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Müratase | 36 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 27 dB |
| Netokaal | 12.15 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EB-800F |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.27 - 0.37:1 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | USB 2.0 Type-A, USB 2.0 Type-B, USB, Wired Network, Wireless LAN, VGA, HDMI, Stereo mini jack audio in/out |
| Valgusallikas | Laser |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |
Sildid: epson 3lcd projector eb-800f full hd 1920x1080, 5000 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, v11h923540, epson, projektorid


