Epson 3LCD WXGA Projector EB-760W, 4100 lumens, 16:10, White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA81080
- Saadavus: 1
-
1 879€
Epson 3LCD WXGA Projector EB-760W, 4100 lumens, 16:10, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 365.00 mm |
| Brutokaal | 3.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 160.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 320.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Netokaal | 2.40 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.90 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: epson 3lcd wxga projector eb-760w, 4100 lumens, 1610, white, v11ha81080, epson, projektorid

