Epson 79XL | C13T79044010 | Inkjet cartridge | Yellow
- TootjadEpson
- Mudel: C13T79044010
- Saadavus: 3
-
51€
Epson 79XL | C13T79044010 | Inkjet cartridge | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.104 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 2600 lk |
| Maht | 41,8 ml |
| Net weight | 0.077 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 928 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| PET | 3.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 79XL |
| Producer product name | C13T79044010 |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| Tüüp | Inkjet cartridge |
| Ühilduvad tooted | EPSON WorkForce Pro WF-4630dwf, EPSON WorkForce Pro WF-4640dtwf, EPSON WorkForce Pro WF-5110dw, EPSON WorkForce Pro WF-5190dw, EPSON WorkForce Pro WF-5620wf, EPSON WorkForce Pro WF-5690dwf |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 79xl c13t79044010 inkjet cartridge yellow, c13t79044010, epson, tindid ja toonerid




