Epson C13S045007 Bond Paper Bright, White, 432 mm x 50 m, 205 g/m
- TootjadEpson
- Mudel: C13S045007
- Saadavus: 1
-
169€
Epson C13S045007 Bond Paper Bright, White, 432 mm x 50 m, 205 g/m²
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 500.00 mm |
| Brutokaal | 1.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 180.00 mm |
| Density | 205 g/m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Paber/Papp | 20.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product name | C13S045007 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Suurus | 432 mm x 50 m |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Bond Paper Bright |
| Värv | White |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson c13s045007 bond paper bright, white, 432 mm x 50 m, 205 gm, c13s045007, epson, paber


