Epson C13T869440 Ink Cartridge XXL, Yellow
| All | |
| Brutokaal | 1.59 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 87.00 mm |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Netokaal | 1.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product name | C13T869440 |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge XXL |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson c13t869440 ink cartridge xxl, yellow, c13t869440, epson, tindid ja toonerid

