Epson C13T944440 Ink Cartridge L, Yellow
| All | |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 3000 lk |
| Maht | 19.9 ml |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1016 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product name | C13T944440 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge L |
| Ühilduvad tooted | WF-C5xxx |
| Volume (m3) | 0.00156 m |
| Wooden | 7 g |
Sildid: epson c13t944440 ink cartridge l, yellow, c13t944440, epson, tindid ja toonerid

