Epson | EB-1780W | WXGA (1280x800) | 3000 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11H795040
- Saadavus: 2
-
1 069€
Epson | EB-1780W | WXGA (1280x800) | 3000 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 138 mm |
| Gross weight | 3.6 kg |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Heledus | 3000 ANSI lm |
| I/O-pordid | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, VGA in, HDMI in, Composite in, Stereo mini jack audio in, MHL |
| Kontrastisuhe | 10000 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | WXGA (1280x800) |
| Net weight | 2.736 kg |
| Objektiivi tüüp | 3LCD |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 81 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 764.00 g |
| PET | 36.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Mobile Series |
| Producer product name | EB-1780W |
| Tare weight (kg) | 0.864 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0214452 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11 b/g/n |
Sildid: epson eb-1780w wxga 1280x800 3000 ansi lumens white lamp warranty 12 months, v11h795040, epson, projektorid

