Epson | EB-770F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA79080
- Saadavus: 5
-
2 173€
Epson | EB-770F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 133.00 mm |
| Gross weight | 6.80 kg |
| Gross width (mm) | 356.00 mm |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Heledus | 4100 ANSI lm |
| Kaal | 5900 g |
| Kontrastisuhe | 2500000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Müratase (säästurežiim) | 27 dB |
| Net weight | 5.90 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 660.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Laser Projector |
| Producer product name | EB-770F |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.26-0.35: 1 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Valgusallikas | Laser |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11ac |
Sildid: epson eb-770f full hd 1920x1080 4100 ansi lumens white, v11ha79080, epson, projektorid




































