Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA83180
- Saadavus: 5
-
2 173€
Epson EB-775F Full HD 3LCD Projector 1920x1080/4100Lm/16:9/2.500.000:1, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 380.00 mm |
| Brutokaal | 5.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 405.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 180.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 4.10 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| Palette Qty | 62 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.90 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: epson eb-775f full hd 3lcd projector 1920x10804100lm16925000001, black, v11ha83180, epson, projektorid

