Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB51040
- Saadavus: 2
-
547€
Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 4.13 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Heledus | 3600 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 15000:1 |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Maksimaalne resolutsioon | XGA (1024x768) |
| Net weight | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1144.00 g |
| Plastic (No PET) | 286.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Producer product name | EB-E24 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.44-2.88:1 |
| Tare weight (kg) | 1.43 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: epson eb-e24 xga 1024x768 3600 ansi lumens white, v11hb51040, epson, projektorid










