Epson EB-W56S | WXGA (1280x800) | 3700 ANSI lumens | White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB62040
- Saadavus: 1
-
1 029€
Epson EB-W56S | WXGA (1280x800) | 3700 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 9.30 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Heledus | 3700 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 16000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne resolutsioon | WXGA (1280x800) |
| Net weight | 8.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 59 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Producer product name | EB-W56S |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: epson eb-w56s wxga 1280x800 3700 ansi lumens white, v11hb62040, epson, projektorid








