Epson Ecotank | 106 | Ink Bottle | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.128 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Maht | 70 ml |
| Net weight | 0.108 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1548 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Ecotank |
| Producer product name | 106 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Volume (m3) | 0.000558 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson ecotank 106 ink bottle yellow, c13t00r440, epson, tindid ja toonerid



