Epson EcoTank L15160 Colour, Inkjet, Multicunctional Printer, A3+, Wi-Fi, Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CH71402
- Saadavus: 5
-
1 181€
Epson EcoTank L15160 Colour, Inkjet, Multicunctional Printer, A3+, Wi-Fi, Black
| All | |
| Brutokaal | 25.05 kg |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy, Fax |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 590.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross width (mm) | 555.00 mm |
| Kopeerimine | Colour |
| Liides | USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, USB host |
| Maksimaalne printimissuurus | A3+ |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 2400 x 1200 DPI |
| Netokaal | 24.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 25 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 25 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black, Yellow, Magenta, Cyan |
| Producer product name | EcoTank L15160 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne väljundvõimsus | 250 lehti |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote tüüp | Multicunctional Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson ecotank l15160 colour, inkjet, multicunctional printer, a3, wi-fi, black, c11ch71402, epson, multifunktsionaalsed printerid

