Epson EH-TW7100 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) 3000 ANSI lumens White Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11H959040
- Saadavus: 2
-
1 811€
Epson EH-TW7100 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) 3000 ANSI lumens White Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Brutokaal | 8.8 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 493 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 493 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3000 ANSI lm |
| Kaal | 6900 g |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) |
| Müratase (säästurežiim) | 24 dB |
| Muud funktsioonid | Projector with HC lamp warranty |
| Netokaal | 7.6 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Producer product family | 3LCD Full HD Projector |
| Producer product name | EH-TW7100 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.32-2.15:1 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.022 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Valgusallikas | Lamp |
| Volume (m3) | 0.05590127 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
Sildid: epson eh-tw7100 4k pro-uhd 3840 x 2160 2 x 1920 x 1080 3000 ansi lumens white lamp warranty 12 months, v11h959040, epson, projektorid
















