Epson Ink Cartridge Black
| All | |
| Brutokaal | 1.416 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 372 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Netokaal | 1.276 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 188 pc(s) |
| PET | 140.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.0046035 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ink cartridge black, c13t01d100, epson, tindid ja toonerid


