Epson Maintenance Box For AM-C4000/5000/6000 | C12C937181 | N/A | N/A
- TootjadEpson
- Mudel: C12C937181
- Saadavus: 5
-
77€
Epson Maintenance Box For AM-C4000/5000/6000 | C12C937181 | N/A | N/A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 691 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 43.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Printimisvärvid | N/A |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Maintenance Box For AM-C4000/5000/6000 |
| Producer product name | C12C937181 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | N/A |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Enterprise AM-C4000 WorkForce Enterprise AM-C5000 WorkForce Enterprise AM-C6000 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson maintenance box for am-c400050006000 c12c937181 na na, c12c937181, epson, tindid ja toonerid




