Epson Multifunctional Printer EcoTank L6570 Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ29402
- Saadavus: 5
-
1 242€
Epson Multifunctional Printer EcoTank L6570 Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, Black
| All | |
| Brutokaal | 22.50 kg |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy, Fax |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 437.00 mm |
| Gross width (mm) | 558.00 mm |
| Kopeerimine | Yes |
| Liides | USB, Ethernet, Wireless LAN, Wi-Fi direct connection |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800x1200 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 1200x2400 DPI |
| Netokaal | 21.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 25 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 25 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer product family | Multifunctional Printer |
| Producer product name | EcoTank L6570 |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne väljundvõimsus | 125 lehti |
| Standardsete paberisalvede arv | 3 |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote tüüp | Inkjet Multifunctional Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 1413.00 g |
Sildid: epson multifunctional printer ecotank l6570 colour, inkjet, a4, wi-fi, black, c11cj29402, epson, multifunktsionaalsed printerid


