Epson Multifunctional Printer EcoTank L8180 Colour, Inkjet, A3+, Wi-Fi, Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ21402
- Saadavus: 5
-
908€
Epson Multifunctional Printer EcoTank L8180 Colour, Inkjet, A3+, Wi-Fi, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 456 mm |
| Brutokaal | 14.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 654 mm |
| Brutolaius (mm) | 256 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kopeerimine | Yes |
| Liides | Ethernet, USB, Wi-Fi direct, USB host, Wireless, SD Card Slot |
| Maht (m3) | 0.076345344 m |
| Maksimaalne printimissuurus | A3+ |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Netokaal | 12.6 kg |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 16 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 12 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer product family | Multifunctional Printer |
| Producer product name | EcoTank L8180 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne väljundvõimsus | 100 lehti |
| Standardsete paberisalvede arv | 3 |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Inkjet Multifunctional Printer |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 1413.00 g |
Sildid: epson multifunctional printer ecotank l8180 colour, inkjet, a3, wi-fi, black, c11cj21402, epson, multifunktsionaalsed printerid












