Epson OCR UNIT-P1 EXPANSION BOARD
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 80 mm |
| Brutokaal | 0.065 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 10 mm |
| Brutolaius (mm) | 80 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000064 m |
| Netokaal | 0.015 kg |
| Paber/Papp | 40 g |
| Palette Qty | 15385 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ocr unit-p1 expansion board, c12c936801, epson, printerid

