Epson Photo Paper Glossy 50 sheets, 13 x 18 cm, 200 g/m
- TootjadEpson
- Mudel: C13S042545
- Saadavus: 5
-
19€
Epson Photo Paper Glossy 50 sheets, 13 x 18 cm, 200 g/m²
| All | |
| Brutokaal | 0.30 kg |
| Density | 200 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Lehtede arv pakis | 50 sheets |
| Netokaal | 0.28 kg |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer product name | Photo Paper Glossy |
| Suurus | 13 x 18 cm |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson photo paper glossy 50 sheets, 13 x 18 cm, 200 gm, c13s042545, epson, paber

