Epson Premium Semigloss Photo Paper 10x15cm, 251g/m2, 50 sheets
- TootjadEpson
- Mudel: C13S041765
- Saadavus: 5
-
17€
Epson Premium Semigloss Photo Paper 10x15cm, 251g/m2, 50 sheets
| All | |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 17 mm |
| Net weight | 0.19 kg |
| Palette Qty | 3123 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Epson |
| Volume (m3) | 0.000276675 m |
Sildid: epson premium semigloss photo paper 10x15cm, 251gm2, 50 sheets, c13s041765, epson, paber


