Epson SureColor SC-T3700DE | Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 499.00 mm |
| Gross height (mm) | 975.00 mm |
| Gross weight | 123.00 kg |
| Gross width (mm) | 1365.00 mm |
| Net weight | 118.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.66 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson surecolor sc-t3700de epson, c11ch80302a0, epson, multifunktsionaalsed printerid








