Epson T56U2 | Ink Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T56U2 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t56u2 ink cartridge cyan, c13t56u200, epson, tindid ja toonerid

