Epson T612100 | Ink cartrige | Photo Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 292.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 211.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht | 220 ml |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 935 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Photo Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T612100 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro 7400 (Photo Black) Epson Stylus Pro 9400 (Photo Black) Epson Stylus Pro 9400 (Photo Black) Epson Stylus Pro 9450 Photo Black Edition |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t612100 ink cartrige photo black, c13t612100, epson, tindid ja toonerid

