Epson T6536 | Ink Cartridge | Vivid Light Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Maht | 200 ml |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1747 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 91 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid Light Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T6536 |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition Epson Stylus Pro 4900. |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t6536 ink cartridge vivid light magenta, c13t653600, epson, tindid ja toonerid

