Epson T6641 Ink bottle 70ml Ink Cartridge, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Kogus | 1 |
| Maht | 70 ml |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | T6641 Ink bottle 70ml |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson L100/L110/L200 |
Sildid: epson t6641 ink bottle 70ml ink cartridge, black, c13t66414a, epson, tindid ja toonerid


