Epson T6732 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Fototindi värv(id) | Cyan |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.115 kg |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Kasseti mahutavus | Standard |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1800 lk |
| Maht | 70 ml |
| Net weight | 0.081 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 3669 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T6732 Ink bottle 70ml |
| Tare weight (kg) | 0.034 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson L800 |
| Volume (m3) | 0.00047096 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t6732 ink bottle 70ml ink cartridge cyan, c13t67324a, epson, tindid ja toonerid


