Epson T6733 Ink bottle 70ml Ink Cartridge, Magenta
| All | |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Embeeded battery | No |
| Fototindi värv(id) | Magenta |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Kasseti mahutavus | Standard |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1800 lk |
| Maht | 70 ml |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer product name | T6733 Ink bottle 70ml |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson L800 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
| Wooden | 1.00 g |
Sildid: epson t6733 ink bottle 70ml ink cartridge, magenta, c13t67334a, epson, tindid ja toonerid

