Epson T6734 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Gross weight | 0.112 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Kasseti mahutavus | Standard |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1800 lk |
| Maht | 70 ml |
| Net weight | 0.079 kg |
| Net weight master carton | 3.36 kg |
| Packing quantity | 30 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 2430 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T6734 Ink bottle 70ml |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Tare weight master carton | 0.212 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson L800 |
| Volume (m3) | 0.000504 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t6734 ink bottle 70ml ink cartridge yellow, c13t67344a, epson, tindid ja toonerid

