Epson T9131 | Ink Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 39 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross weight | 0.388 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Maht | 200 ml |
| Net weight | 0.218 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1761 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T9131 |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Sure Color SC-P5000 Series (Violet Spectro, Violet, STD Spectro, STD) |
| Volume (m3) | 0.000981045 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t9131 ink cartridge black, c13t913100, epson, tindid ja toonerid

