Epson Ultra Mobile Series EB-1795F Full HD (1920x1080), 3200 ANSI lumens, 10.000:1, White, Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: V11H796040
- Saadavus: 4
-
1 421€
Epson Ultra Mobile Series EB-1795F Full HD (1920x1080), 3200 ANSI lumens, 10.000:1, White, Wi-Fi
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Brutokaal | 3.72 kg |
| Eritunnused | AV Mute Slide, Built-in speaker, Document Camera Compatible, Gesture Presenter, JPEG Viewer, MHL audio/video interface, PC Free, Quick Corner, Split-Screen-Function, iProjection set-up by NFC, iProjection set-up by QR code |
| Fookus | Motorized |
| Garantii | 36 month(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 3200 ANSI lm |
| Helisüsteem | Loudspeaker 1 Watt |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Kontrastisuhe | 10.000:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 10.000:1 |
| Kõrgus | 4.4 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 29.2 cm |
| Lambi tööiga | 4000 h |
| Lambi tööiga (säästurežiim) | 7000 h |
| Lambi tüüp | 214 W |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| MHL-liides | Yes |
| Netokaal | 1.8 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Producer product family | Ultra Mobile Series |
| Producer product name | EB-1795F |
| Projektori heledus | 3200 ANSI lm |
| Projektori heledus (säästurežiim) | 1900 ANSI lm |
| Projektori loomulik resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Projektsiooni kaugus (lai) | 0.7 - 6.8 m |
| Projektsiooni kaugus (tele) | 0.8 - 8.2 m |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, horisontaalne | +-20 |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | +-30 |
| Projektsioonitehnoloogia | 3LCD |
| RS-232C | No |
| Sügavus | 21.3 cm |
| Suumi suhe | 1 - 1.2 |
| Suumi võimekus | Manual, Factor: 1 - 1.2 |
| Toote värv | White |
| USB 2.0 portide arv | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B |
| VGA (D-Sub) portide arv | VGA in |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11b/g/n |
Sildid: epson ultra mobile series eb-1795f full hd 1920x1080, 3200 ansi lumens, 100001, white, wi-fi, v11h796040, epson, projektorid






