Epson UltraChrome DG2 Yellow T54L400 (800ml) Epson
| All | |
| Brutokaal | 1.04 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Netokaal | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 914 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ultrachrome dg2 yellow t54l400 800ml epson, c13t54l400, epson, tindid ja toonerid

