Epson UltraChrome HDR | T596200 | Ink cartrige | Cyan
- TootjadEpson
- Mudel: C13T596200
- Saadavus: 1
-
201€
Epson UltraChrome HDR | T596200 | Ink cartrige | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross weight | 0.753 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Maht | 350 ml |
| Net weight | 0.703 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 687 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Producer product name | T596200 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson |
| Volume (m3) | 0.0025168 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson ultrachrome hdr t596200 ink cartrige cyan, c13t596200, epson, tindid ja toonerid

