Epson UltraChrome HDR | T596400 | Ink Cartridge | Yellow
- TootjadEpson
- Mudel: C13T596400
- Saadavus: 1
-
201€
Epson UltraChrome HDR | T596400 | Ink Cartridge | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross height (mm) | 317 mm |
| Gross weight | 0.765 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Maht | 350 ml |
| Net weight | 0.715 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 698 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Producer product name | T596400 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson |
| Volume (m3) | 0.00247577 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson ultrachrome hdr t596400 ink cartridge yellow, c13t596400, epson, tindid ja toonerid


