Epson UltraChrome Pro 10 ink | T46S1 | Ink cartrige | Photo Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T46S100
- Saadavus: 1
-
34€
Epson UltraChrome Pro 10 ink | T46S1 | Ink cartrige | Photo Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross weight | 0.122 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Maht | 25 ml |
| Net weight | 0.067 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5486 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 55 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Printimisvärvid | Photo Black |
| Producer | Epson |
| Producer product family | UltraChrome Pro 10 ink |
| Producer product name | T46S1 |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P700 |
| Volume (m3) | 0.000315 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson ultrachrome pro 10 ink t46s1 ink cartrige photo black, c13t46s100, epson, tindid ja toonerid

