Epson WF-4745 Series Ink Cartridge L Cian Ink Cartridge, Cyan
- TootjadEpson
- Mudel: C13T07U240
- Saadavus: 5
-
40€
Epson WF-4745 Series Ink Cartridge L Cian Ink Cartridge, Cyan
| All | |
| Brutokaal | 0.08 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 96.00 mm |
| Leheküljetootlus | 1900 lk |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product family | WF-4745 Series |
| Producer product name | Ink Cartridge L Cian |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | WF-4745 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson wf-4745 series ink cartridge l cian ink cartridge, cyan, c13t07u240, epson, tindid ja toonerid


