Epson WF-6XXX | Ink Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1366 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | WF-6XXX |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson wf-6xxx ink cartridge cyan, c13t90724n, epson, tindid ja toonerid

