Epson WF-6XXX | Ink cartridge XXL | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Leheküljetootlus | 7000 lk |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1318 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | WF-6XXX |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink cartridge XXL |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson wf-6xxx ink cartridge xxl yellow, c13t90744n, epson, tindid ja toonerid

