Epson WF-M53xx/58xx Series Ink Cartridge XXL Black Epson
- TootjadEpson
- Mudel: C13T12F140
- Saadavus: 5
-
482€
Epson WF-M53xx/58xx Series Ink Cartridge XXL Black Epson
| All | |
| Brutokaal | 1.00 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Netokaal | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson wf-m53xx58xx series ink cartridge xxl black epson, c13t12f140, epson, tindid ja toonerid


