Epson WF-M53xx/58xx Series (XL) | Ink cartrige | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T12E140
- Saadavus: 5
-
232€
Epson WF-M53xx/58xx Series (XL) | Ink cartrige | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Leheküljetootlus | 10000 lk |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 429 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | WF-M53xx/58xx Series (XL) |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson wf-m53xx58xx series xl ink cartrige black, c13t12e140, epson, tindid ja toonerid



