Epson Wireless Photo Printer EcoTank L8160 Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, Grey
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ20402
- Saadavus: 5
-
530€
Epson Wireless Photo Printer EcoTank L8160 Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, Grey
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 520 mm |
| Brutokaal | 11.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 245 mm |
| Brutolaius (mm) | 440 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| DVD/CD printimine | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kopeerimine | Yes |
| Liides | USB, Ethernet, Wi-Fi Direct connection, USB host, Wireless LAN IEEE 802.11a / b / g / n / ac (WiFi 5), SD Card Slot |
| Maht (m3) | 0.056056 m |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 5760 x 1440 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 1200 x 4800 DPI |
| Netokaal | 9.4 kg |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 16 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 12 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black, Photo Black, Blue, Yellow, Purple, Gray |
| Producer product family | Wireless Photo Printer |
| Producer product name | EcoTank L8160 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardsete paberisalvede arv | 3 |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Inkjet Multifunctional Printer |
| Toote värv | Grey |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 2.00 g |
Sildid: epson wireless photo printer ecotank l8160 colour, inkjet, a4, wi-fi, grey, c11cj20402, epson, multifunktsionaalsed printerid





