Epson WorkForce Enterprise WF-C20600 | Ink Cartridge | Magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T02Q300
- Saadavus: 1
-
520€
Epson WorkForce Enterprise WF-C20600 | Ink Cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross weight | 1.127 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Leheküljetootlus | 50000 lk |
| Net weight | 1.107 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 871 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | WorkForce Enterprise WF-C20600 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | WF-C20600 D4TW |
| Volume (m3) | 0.00198375 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce enterprise wf-c20600 ink cartridge magenta, c13t02q300, epson, tindid ja toonerid



