Epson WORKFORCE PRO EM-C8101R CYAN XXL INK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 263.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1006 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce pro em-c8101r cyan xxl ink, c13t13m240, epson, tindid ja toonerid

