Epson WorkForce Pro WF-C5390DW Colour, Inkjet, Inkjet Printer, A4, Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: C11CK25401
- Saadavus: 5
-
594€
Epson WorkForce Pro WF-C5390DW Colour, Inkjet, Inkjet Printer, A4, Wi-Fi
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 536.00 mm |
| Brutokaal | 18.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 502.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 550.00 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kopeerimine | No |
| Liides | WiFi, USB, Wi-Fi Direct, Ethernet Interface (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T) |
| Maht (m3) | 0.15 m |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Meediumi tüüp | C4 (Envelope), Legal, A6 (10.5x14.8 cm), A5 (14.8x21.0 cm), B5, Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, A4 (21.0x29.7 cm), B6, C5 (Envelope), No. 10 (Envelope), User defined, C6 (Envelope), DL (Envelope) |
| Netokaal | 15.30 kg |
| Paber/Papp | 3000.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 600.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 25 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 25 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Producer product family | WorkForce Pro |
| Producer product name | WF-C5390DW |
| Sisseehitatud aku | No |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Taara kaal (kg) | 3.60 kg |
| Toote tüüp | Inkjet Printer |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson workforce pro wf-c5390dw colour, inkjet, inkjet printer, a4, wi-fi, c11ck25401, epson, printerid





