Epson WorkForce Pro WF-C879R Cyan XXL Ink Supply Unit (C13T05B24N)
- TootjadEpson
- Mudel: C13T05B24N
- Saadavus: 3
-
418€
Epson WorkForce Pro WF-C879R Cyan XXL Ink Supply Unit (C13T05B24N)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gross width (mm) | 44.00 mm |
| Net weight | 0.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 314 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce pro wf-c879r cyan xxl ink supply unit c13t05b24n, c13t05b24n, epson, tindid ja toonerid

