Epson XL Ink Supply Unit Yellow
| All | |
| Brutokaal | 0.38 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 277.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Netokaal | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 574 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product family | WorkForce Pro |
| Producer product name | WF-C87xR |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | XL Ink Supply Unit |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson xl ink supply unit yellow, c13t05a40n, epson, tindid ja toonerid

