Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C879R | Ink Cartridge XXL | Yellow
- TootjadEpson
- Mudel: C13T05B44N
- Saadavus: 2
-
418€
Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C879R | Ink Cartridge XXL | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Gross width (mm) | 44.00 mm |
| Leheküljetootlus | 50000 lk |
| Net weight | 0.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 314 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C879R |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge XXL |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson xxl ink supply unit workforce pro wf-c879r ink cartridge xxl yellow, c13t05b44n, epson, tindid ja toonerid

