ETA Bread maker Delicca II ETA714990030 Power 850 W, Number of programs 12, Display Yes, Black/Stainless steel
- TootjadETA
- Mudel: ETA714990030
- Saadavus: 1
-
144€
ETA Bread maker Delicca II ETA714990030 Power 850 W, Number of programs 12, Display Yes, Black/Stainless steel
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 468 mm |
| Brutokaal | 7.55 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 332 mm |
| Brutolaius (mm) | 298 mm |
| Ekraan | Yes |
| Funktsioonid | Acoustic signal for adding other ingredients. Memory in case of blackout. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 610 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 483 mm |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Leiva suurus | 1/1.25/1.5 kg |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.046302048 m |
| Maksimaalne leiva kaal | 1500 g |
| Mõõtetops | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 15.1 kg |
| Netokaal | 6.768 kg |
| Paber/Papp | 616 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 166 g |
| Producer product family | Bread maker |
| Producer product name | Delicca II ETA714990030 |
| Programmide arv | 12 |
| Reguleeritav kooriku värv | Yes, 3 levels: dark, medium, light |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisuaken | Yes |
| Soojana hoidmise aeg | 60 min |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.782 kg |
| Tare weight master carton | 1.753 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Baking pan, 2 kneading hooks, measuriing cups, cup, hook |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 15 h |
| Võimsus | 850 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta bread maker delicca ii eta714990030 power 850 w, number of programs 12, display yes, blackstainless steel, eta714990030, eta, leivakupsetusahjud






