ETA Cosmetic Mirror, ETA135390000 Fenité, 17.8 cm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 200.00 mm |
| Brutokaal | 0.88 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 400.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 200.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 392 mm |
| Gross height master carton | 248 mm |
| Gross width master carton | 229 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Läbimõõt | 17.8 cm |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Muud funktsioonid | Tilting is possible in the range of 0-90 3 lighting colors (3000-6500K) Battery life up to 5 hours Charging via USB-C cable |
| Net weight master carton | 2.404 kg |
| Netokaal | 0.69 kg |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.19 kg |
| Tare weight master carton | 0.378 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toite tüüp | Battery |
| Toote nimetus | ETA135390000 Fenit |
| Tooteperekond | Cosmetic Mirror |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta cosmetic mirror, eta135390000 fenit, 178 cm, eta135390000, eta, peeglid






